Digital Kingdom dołącza do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska
Agencja poszerza tym samym grono ponad 200 firm zrzeszonych w IAB Polska.
2017-01-12, 11:39

Digital Kingdom to agencja strategiczno-kreatywna, której sercem jest digital. Firma planuje, tworzy i wdraża platformy komunikacji dla największych marek w Polsce i za granicą m.in.: PAYBACK, Rimmel, CAT, Keds, Sperry, OTCF S.A, Betsson, Betsafe czy Polskie Radio.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji digitalowych na polskim rynku, dlatego przystąpienie do IAB Polska to naturalna kolej rzeczy. Chcemy mieć realny wpływ na rozwój standardów branży interaktywnej w Polsce – mówi Gustaw Rozmarynowski, Co-founder i New Business Director w Digital Kingdom.

Digital Kingdom realizuje projekty we wszystkich obszarach marketingu, specjalizuje się w działaniach digitalowych szczególnie w nieintruzywnych formach komunikacji, a także w kampaniach kierowanych do millenialsów wykorzystujących natywne formy reklamy online.

Sukces Digital Kingdom to nie tylko ciągły rozwój biznesu i praca z największymi Klientami w Polsce, to także zespół wspaniałych ludzi, którzy tu pracują. Cieszy mnie fakt, że nasi eksperci dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy merytorycznej będą mogli jeszcze bardziej przyczynić się do wzrostu branży digitalowej w Polsce i na świecie – komentuje Joanna Gerlée, Co-founder i Head of Creative w Digital Kingdom.

Showreel Digital Kingdom: www.youtube.com/watch?v=KSeE2e6YMmY

 

Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy