Jakub Lewandowski Senior Graphic Designerem w Digital Kingdom
Do zespołu kreacji agencji Digital Kingdom dołączył Jakub Lewandowski poprzednio związany z RED8 Digital (Dentsu Aegis Network)
2020-02-25, 16:26

Jakub Lewandowski to designer z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w pracy dla największych Klientów w Polsce między innymi: Santander Bank Polska, Kompania Piwowarska, Cyfrowy Polsat, PZU, Honda, Master Card , Samsung i wielu innych.

„Od 6 lat konsekwentnie stawiamy na silną i wyróżniającą się kreację. Cieszę się z kolejnego wzmocnienia, które sprawia, że nasi Klienci otrzymują najwyższą jakość na rynku” – komentuje Joanna Gerlee – Creative Director/ Partner Digital Kingdom.

Informacje o Agencji:
Digital Kingdom to jedna z najczęściej nagradzanych niezależnych agencji strategiczno-kreatywnych w Polsce. Agencja została wyróżniona przez MMP, jako „Agencja Interaktywna Roku 2019”
Realizujemy projekty we wszystkich obszarach marketingu skutecznie łącząc świat off i online. Agencja pracuje dla największych marek w Polsce i za granicą m.in.: Opel, PZU, Mirinda,, CAT, L’Oréal, Ferrero Rocher, Dr.Martens, Randstad, Keds, Sperry, , Sony Network Entertainment.

Więcej informacji na stronie oraz w biurze prasowym Agencji.

KONTAKT / AUTOR
Gustaw Rozmarynowski
New Business Director / Partner
Digital Kingdom
502299942
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy